Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
damians
Member
Od: 05.2010
Skąd: Stoki
Offline
#
3801
13.07.2010, 16:37
zaś Wichniarek, kiedy już strzela, to - jak to mawiali komentatorzy, gdy mecze Wisły szły na TVNie - jakby w dzwon Zygmunta celował
damians
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damians
Znajdź inne posty napisane przez damians