Wyświetl pojedynczy post
damians
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Stoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3801
Stary 13.07.2010, 16:37
zaś Wichniarek, kiedy już strzela, to - jak to mawiali komentatorzy, gdy mecze Wisły szły na TVNie - jakby w dzwon Zygmunta celował
Odpowiedz cytując