|
Mam wrażenie, że co poniektóre osoby na tym forum chciałyby, aby murawa była położona od razu z wymalowanymi pasami i przykręconymi bramkami. Ludzie! Dajcie trochę czasu tej trawie ! Jasnym jest, że spora część jest do wycięcia, ale równie niemało żółtych kawałków za niedługo się zazieleni !
Mieszka taki jeden z drugim w bloku, trawę na oczy widział w telewizji a dyskutuje jakby był prof. ds. Zasiewania Trawników.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
|