Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1150
Stary 13.07.2010, 16:21
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Słyszycie co Kołtoń gada? Polonia daje niby 6 milionów zł za Sobiecha i Sadloka Niektórym to się w dupach poprzewracało
zlotych czyli ok 1,5mln euro, co wiadomo od jakiegos miesiaca albo i wiecej...
Odpowiedz cytując