Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
vivez
Member
Od: 08.2006
Offline
#
1214
13.07.2010, 16:20
Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć, jak wyglądają stroje Wisły w niebieskiej wersji kolorystycznej, to Inter Baku w meczu z Lechem gra w takich.
vivez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vivez
Znajdź inne posty napisane przez vivez