Temat: Ale grzeje...
Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 13.07.2010, 16:14
W tym roku po raz pierwszy z pełnym przekonaniem dziękuję Bogu,że przeprowadziłem się parę lat temu z Torunia na Mazury.
Od swojego bloku w promieniu 3 km mam 5 jezior i korzystam z tego na maxa.
Na te upały jeziorka w sam raz.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując