rafalek napisał(a):

"poprawki wykonano na balkonach skyboxów, dzięki czemu widok z siedzisk umieszczonych w tych miejscach jest już dobry. Od kilkunastu dni działa już
nagłośnienie wewnątrz trybuny, więc pracę w środku umila płynąca z głośników muzyka. Teraz rozpoczął się też montaż
głośników na zewnątrz. Są one umieszczane na pomoście technicznym, biegnącym wzdłuż całego dachu. Dzisiaj też sprawdzane będą wszystkie rozwiązania dla niepełnosprawnych pod względem ich funkcjonalności."
myśle że to są czarne skrzynki stadionu
