Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12175
Stary 13.07.2010, 16:10

"poprawki wykonano na balkonach skyboxów, dzięki czemu widok z siedzisk umieszczonych w tych miejscach jest już dobry. Od kilkunastu dni działa już nagłośnienie wewnątrz trybuny, więc pracę w środku umila płynąca z głośników muzyka. Teraz rozpoczął się też montaż głośników na zewnątrz. Są one umieszczane na pomoście technicznym, biegnącym wzdłuż całego dachu. Dzisiaj też sprawdzane będą wszystkie rozwiązania dla niepełnosprawnych pod względem ich funkcjonalności."

myśle że to są czarne skrzynki stadionu
Odpowiedz cytując