Co do murawy - mają jeszcze miesiąc, jak nie więcej aby była gotowa, więc ja bym tutaj na razie nie dramatyzował.
Maciuś napisał(a):

|
A mnie to nie dziwi: ostatnio z wszystkim jest burdel, ze skautingiem, z marketingiem, ogolnie ze stadionem, te przedsiebiorstwo jest zle zarzadzane i tylko dziwi mnie ze Cucial przyzwala na amatorke, no ale jak udaje ze pada deszcz gdy mu pluja w twarz...
|
Problem w tym, że Cupiał czy też Wisła Kraków SA nie mają żadnych podstaw prawnych, aby pilnować terminów czy wykonawcy. Jedyne co może klub zrobić, to poganianie ZIKITu, ale to jest taki beton, że każde prośby/wnioski olewa i buduje "po swojemu".