Co do podlewania w słoneczny dzień to sprawa wygląda tak, że można to robić jeśli podlewa się przez długi czas jak świeci słońce. Bo jeśli trawa jest ciągle nawadniana zimną woda to nawet na takim słońcu się nie ugotuje. Gorzej, jeśli podlewanie jest włączone na godzinę, a później przez 6 godzin trawa wrze
No ale tak jak to Konrad. napisał, niech zajmuje się tym firma odpowiedzialna za murawę, nasze rozważania na forum nie poprawią jej sytuacji