Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Crusi
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz
Offline
#
29046
13.07.2010, 14:36
Wedlug mnie Gargule znacznie blizej jednak do srodkowego pomocnika, usposobionego bardziej ofensywnie, niz typowego playmakera jakim byl chociazby Szymek, takze cudow tez bym sie nie spodziewal
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Crusi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Crusi
Odwiedź stronę domową użytkownika Crusi!
Znajdź inne posty napisane przez Crusi