sessegnon napisał(a):

|
W Azerbejdżanie płacą podobnie jeśli nie lepiej niż w Polsce.Ale nie ma się czemu dziwić.Gdzie byś nie wbił łopatę tam ropa.
|
Najlepsi dostają podobno 600-800 tyś €/rocznie. Ale to norma w świecie, a średnia w drużynie pewnie nie wiecej jak 200 tyś na głowe. W każdej drużynie która chce coś osiągnąć robi się takie "kominy płacowe" (smieszne okreslenie swoją drogą - typowo Polsko-komunistyczne), zęby przyciągnąc do zespołu kilka gwiazd które robią różnice w decydujących momentach.