Licze ze wszystkie kluby grajace w pucharach zajda jak najdalej. Nie chodzi tutaj o kibicowanie polskim zespolom, ale o to ze bedziecie wszyscy na maxa zajechani ( Pozdrowienia dla Pana Lobodzinskiego

) i na lige sil moze nie starczyc
PS: Leszek bez Arboledy, ale mysle ze sobie poradza. W koncu to tylko Inter
