Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1147
Stary 13.07.2010, 14:02
Kolejny piłkarz który niczym nie ustępuje naszym Poczynaniom transferowym w tym okienku, do klubu średniaka ligi.

Który to już 10? 20? Myślę ze do zespołów reszty naszej ligi (Poza Legią nami i Lechem) trafiło lub trafi w to okienko właśnie około 20-25 ciekawych piłkarzy, którzy przynajmniej na papierze wyglądają co najmniej porównywalnie do naszych "wyczynów" (Bunoza, Cikosz, Jovanic Żurawskiego nie licze bo to powrót weterana a nie transfer czysto sportowy) A wielu z tych pikarzy ma papiery by być gwiazdoami w naszej lidze. CO prawda jak zwykle boisko wszystko zweryfikuje, bo nawet bdb piłkarze na naszych boiskach prezentują się często średnio, bo nie dają rady z siłowym stylem gry w piłkę u nas.
Odpowiedz cytując