|
Kolejny piłkarz który niczym nie ustępuje naszym Poczynaniom transferowym w tym okienku, do klubu średniaka ligi.
Który to już 10? 20? Myślę ze do zespołów reszty naszej ligi (Poza Legią nami i Lechem) trafiło lub trafi w to okienko właśnie około 20-25 ciekawych piłkarzy, którzy przynajmniej na papierze wyglądają co najmniej porównywalnie do naszych "wyczynów" (Bunoza, Cikosz, Jovanic Żurawskiego nie licze bo to powrót weterana a nie transfer czysto sportowy) A wielu z tych pikarzy ma papiery by być gwiazdoami w naszej lidze. CO prawda jak zwykle boisko wszystko zweryfikuje, bo nawet bdb piłkarze na naszych boiskach prezentują się często średnio, bo nie dają rady z siłowym stylem gry w piłkę u nas.
|