Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pablo0085
Junior Member
Od: 01.2010
Skąd: KRK
Offline
#
29039
13.07.2010, 13:43
WislaOnly
napisał(a):
... z drugiej strony Costlyego za darmo...
Niezbyt darmo bo pewnie Costly zawoła spory kontrakt który trzeba bedzie płacić a kolejnego gwiazdora który wali fochy chyba nam nie potrzeba..
Jedno Miasto Jeden Klub, Wisła Kraków aż po grób.
Pablo0085
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablo0085
Znajdź inne posty napisane przez Pablo0085