Wyświetl pojedynczy post
Pablo0085
Junior Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29039
Stary 13.07.2010, 13:43
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
... z drugiej strony Costlyego za darmo...
Niezbyt darmo bo pewnie Costly zawoła spory kontrakt który trzeba bedzie płacić a kolejnego gwiazdora który wali fochy chyba nam nie potrzeba..
Jedno Miasto Jeden Klub, Wisła Kraków aż po grób.
Odpowiedz cytując