Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3786
Stary 13.07.2010, 13:40
Dobrze, że Polsat relacjonuje mecze Polskich klubów.
Dzisiaj Amica, w czwartek Wisełka. A co z meczami Jagi i Ruchu, będzie relacja w otwartym Polsacie ?

Dzisiaj drużyna Interu Baku może rozstrzygnąć rywalizację na swoją korzyść i drugi mecz w Poznaniu będzie formalnością. Ale zobaczymy co Poznaniacy pokażą..
Ostatnio edytowane przez jurukuru : 13.07.2010 o godz. 13:43.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując