sandbender napisał(a):

Kierowniku, a organizowałeś kiedyś przenosiny jakiegoś biura z jednego miejsca na drugie? Wiesz na ile przed i na jaki czas podpisuje się umowy najmu? Wiesz na ile chciałby klub wynająć taką przestrzeń i ile by to kosztowało? Wiesz kto płaci za aranżację przestrzeni biurowej? A kto i na czyj koszt miałby poinformować wszystkich o zmianie adresu do korespondencji? I czy za tym przypadkiem nie idą jakieś dalsze zmiany (np. w urzędzie skarbowym)?
Bo mnie się wydaje, że nie.
|
Rozumiem zatem, że Ty wiesz, tj. posiadasz drobiazgowe wyliczenia pokazujące, że koszt tego wszystkiego byłby wyższy niż straty, które Wisła poniesie przez nieczynną trybunę południową?
Może w ogóle powinniśmy zrezygnować z otwarcia trybuny południowej, bo np: trzeba będzie wówczas ponosić koszty związane z jej eksploatacją?
Coraz zabawniej czyta się usprawiedliwienia dla istnienia anormalnych sytuacji dotyczących Wisły.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"