Koszulki treningowe pierwsza klasa... oprócz tego czarnego koloru. Dlaczego spodenki i częśc boczna koszulki jest koloru czarnego. Trzeba to jakoś załatwić z adidasem bo my nie Legia żęby mieć czarne stroje
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wyjazdem_7802/