Wyświetl pojedynczy post
silver1906ts
Junior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12155
Stary 13.07.2010, 13:22
Jakiego macie QuickTime'a do odtwarzania kamery z okrąglaka?



Dzieki crazykaro.
Ostatnio edytowane przez silver1906ts : 13.07.2010 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując