Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3782
Stary 13.07.2010, 12:45
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ten Bulgarski stoper druzyny z Baku robi wrazenie...ostatnie lata regularnie wystepowal w Steaua'le, 6 wystepow w reprezentacji. Ciekawe ile placa w Azerbejdzanie? Wydaje mi sie, ze to sa kwoty zblizone do gornej polowki naszej tabeli.
Ilia Kandelaki ten tez ma ciekawe CV, byk podstawowym pilkarzem Sturmu, lewy obronca, reprezentant Gruzji.
W Azerbejdżanie płacą podobnie jeśli nie lepiej niż w Polsce.Ale nie ma się czemu dziwić.Gdzie byś nie wbił łopatę tam ropa.
Odpowiedz cytując