Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29032
Stary 13.07.2010, 12:32
Waldi69 napisał(a):Wyświetl post
A może Lubański do nas przyjdzie jako dyrektor sportowy, wszak zadeklarował że chce wrócić do Polski, a w Górniku ponoć niekoniecznie go chcą...
A co to za menadżer, jakie on ma osiągnięcia? Ja pamiętam tylko jak przyjechał do Krakowa podwędzić nam braci Brożków, zanim podpisali profesjonalne kontrakty.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując