Waldi69 napisał(a):

|
A może Lubański do nas przyjdzie jako dyrektor sportowy, wszak zadeklarował że chce wrócić do Polski, a w Górniku ponoć niekoniecznie go chcą...
|
A co to za menadżer, jakie on ma osiągnięcia? Ja pamiętam tylko jak przyjechał do Krakowa podwędzić nam braci Brożków, zanim podpisali profesjonalne kontrakty.