Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Serafa
Member
Od: 01.2003
Skąd: Besanowo 1212
Offline
#
2510
13.07.2010, 12:25
To w jakiej telewizji będzie mecz?
Serafa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Serafa
Znajdź inne posty napisane przez Serafa