kowal napisał(a):

Hej,
orientuje się ktoś ile kosztuje bilet na pociąg relacji Kraków - Warszawa ?
chodzi o te pociągi kursujace w granicach 2,5 h.
pzdr
|
expr
ess inter city - 118 złotych 2 klasa. I UWAGA ! nie ma zniżek na tego typu pociągi.
ale kursuje też 3 godzinny
osobowy pociąg za
33 złote + 37 % zniżki !
jest równiez
interregio za
40 złotych + zniżka i też jedzie 3 godziny.
także masz opcje, albo jedziesz 30 minut krócej i masz w portfelu 120 złotych mniej. Albo jedziesz 30 minut dłużej i zaoszczędzasz 90 pln-ów(!)
tylko nie wiem ile kosztuje ten pociąg:
RegionalExpress
odj
przyj 08:25
11:25
jakbyś wiedział daj znać.