Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kowal
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
17118
13.07.2010, 11:53
Hej,
orientuje się ktoś ile kosztuje bilet na pociąg relacji Kraków - Warszawa ?
chodzi o te pociągi kursujace w granicach 2,5 h.
pzdr
"Ten kto pokonał innych, jest silny.
Ten kto pokonał samego siebie, jest niezwyciężony"
kowal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kowal
Znajdź inne posty napisane przez kowal