Zlatan93 napisał(a):

|
Co wy na to, gdyby na stadionie Wisły, obok ławki rezerwowej gospodarzy wykonany został herb klubu z kwiatów. Mogłaby to być sama Biała Gwiazda na czerwonym, okrągłym tle, lub po prostu herb SA. Tak jest np na Camp Nou.
|
Herb tak, ale namalowany farbą. Niech wiedzą czyja trawa
