Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12145
Stary 13.07.2010, 10:26
Spryskiwacze pewnie są , ale na pewno nie ma zrobionych zbiorników na deszczówki którą potem wykorzystywano by do podlewania , tak jak to jest na innych stadionach. O ten fakt klub ma duże zastrzeżenia do miasta , bo podlewając bezpośrednio z rurociągu będzie musiało płacić strasznie duże rachunki za wodę.
Odpowiedz cytując