|
Spryskiwacze pewnie są , ale na pewno nie ma zrobionych zbiorników na deszczówki którą potem wykorzystywano by do podlewania , tak jak to jest na innych stadionach. O ten fakt klub ma duże zastrzeżenia do miasta , bo podlewając bezpośrednio z rurociągu będzie musiało płacić strasznie duże rachunki za wodę.
|