Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12143
Stary 13.07.2010, 10:01
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Nie znam się za bardzo na murawach, więc zastanawia mnie jedno - czy system zraszania nowej murawy na R22 nie obejmuje tych wysuwanych zraszaczy, że murawa jest podlewana oddzielnymi zraszaczami i wężami? Czy to tylko tymczasowe rozwiązanie aż do czasu zakorzenienia się trawy i odbiorów technicznych systemu murawy?
Cieszmy się że w ogóle jest podlewana, bo to oznacza że przynajmniej projektant nie zapomniał zaprojektować przyłącza wodnego. No i że to wykonali
A co do tego reprezentacyjnego wejścia stworzonego dla kibiców i mediów to po prostu brak słów
Odpowiedz cytując