Wyświetl pojedynczy post
KzG
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29021
Stary 13.07.2010, 09:34
Panowie a nawet jeśli wisła zajmie miejsce w środku tabeli to co przynajmniej mamy klub który to wytrzyma bo nikt nie ma chorych ambicji i nie podpisuje za wszelką cenę zawodników za kosmiczne jak na nasze warunki pieniądze. I co w przypadku problemów kto im te kontrakty zapłaci a tak ja wole żeby wisła na następne 10 lat została silnym klubem z czołówki z twardymi podstawami który co roku będzie walczył o mistrzostwo a jeśli będą jakieś.

Odnośnie wzmocnień na już ja się pytam co by dał nawet bardzo dobry stoper kupiony 4 dni temu i tak poziom zgrania obrony był by taki sam a poza tym naprawde nie wiem jaki to miał by byc obrońca który by nagle zadecydował o zmianie stylu gry w kilka dni.

Pozdrawiam i zalecam powstrzymanie się od komentarzy przynajamniej do końca okienka.

Naprawdę w naszym kochanym klubie zaczyna się dziać dobrze.
Odpowiedz cytując