Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1143
Stary 13.07.2010, 09:32
Szukam dobrej szkoły nauki jazdy na motocyklach w Krakowie. Nie chodzi mi koniecznie o najniższe stawiki ale o jakość nauki, bo trochę zielony jestem jeśli chodzi o motocykle jeszcze, a podchodzę do nich z dużym szacunkiem.

Słyszałem trochę dobrego o Krakowskiej Szkole Motocykli, może ktoś napisać coś na jej temat. Mieliście jakieś doświadczenia?

Kurs robiłem w ubiegłym roku w Rolminex'ie przy NCK'u. Bez rozpisywania się, myślę że nie jest to najlepsza szkoła w Krakowie oferująca kurs na kat.A.
Odpowiedz cytując