FooFighter napisał(a):

Przecież my mamy co sezon takie wietrzenie! I co sezon kolejne silne ogniwa tego zespołu zostają zamieniane na drobne. To ma byc niby budowanie zespolu? To jest jego demontaż.
I to wieczne biadolenie, że nie ma środków. Ze sprzedaży obrońców zarząd otrzymał około 5 mln euro. A kogo nam w zamian "sprowadzili" - bramkarza za około 400 tys., jakiegos anonimowego stoperka tez pewnie za podobna kwotę, Żurawia z wolną kartą i wypożyczyli z drugiej ligi Cikosa.
Wiec ja się pytam do @##$# nędzy GDZIE SIĘ PODZIAŁY POZOSTAŁE 4 MILIONY?!
Sprzedaliśmy dwóch świetnych graczy - gdzie są klasowi piłkarze, którzy powinni przyjść na ich miejsce? Gdzie są wzmocnienia przed pucharami? Rok temu Skorża nie miał nawet 18 piłkarzy na puchary, w tym roku będziemy grać bez obrońców. To ma być profesjonalizm tak?
Napisałbym co myślę o zarządzie i słodko-pierdzącym Basałaju, ale szkoda dostać dożywotniego bana.
Przykro obserwować to wszystko.
|
Wyluzuj i przyłóż lód do głowy bo widać że upały Ci zaszkodziły . Dla większości dzieciaków z tego forum jak nie ma transferów to nic w klubie się nie dzieje i Wisła jest niszczona przez Cupiała choć okienko jeszcze trwa to już niektórzy piszą że żadnych transferów nie będzie i zaczynają jechać po ludziach zarządzających Wisłą. A może Cupiał ma Ci przedstawić na co poszły te 4 miliony? To nie są Twoje pieniądze i nic Ci do nich. Ja jestem optymistą bo widać że w naszym klubie coś idzie w dobrym kierunku, ktoś ma konkretny pomysł na budowę tej drużyny i już nie długo możemy się doczekać profesjonalnie działającego silnego klubu. Zyskaliśmy ostatnio dyrektora do spraw marketingu który powinien ożywić nieco nasz marketing , już niedługo powinien dołączyć dyrektor sportowy , sieć skautingu będzie budowana, stadion już niedługo będzie ukończony , centrum treningowe powstanie. To są priorytety , nie transfery , drużynę trzeba budować od podstaw i widać że to idzie w dobrym kierunku . Co do transferów Marcelo i Głowy jak przyszły dobry propozycje i obaj piłkarze chcieli odejść to Wisła dobrze zrobiła pozwalając im odejść a co do pieniędzy za nich wg mnie nie można wszystkiego roztrwonić od razu , trzeba mądrze nimi zagospodarować , część przeznaczyć na następne okienko , cześć na obecne a cześć włączyć do budżetu . Zaznaczę że też chciałbym transferów ale trzeba dodać że one nie są gwarantem sukcesów , możemy wydać duże pieniądze a Ci piłkarze mogą się nie sprawdzić więc to kolejny powód by nie śpieszyć się i robić przemyślane ruchy. Przestańcie już płakać że gdzie są pieniądze , klub jest niszczony przez pewnych ludzi, gdzie transfery , itp. Czekajcie cierpliwie , może transfery jeszcze jakieś będą a jeśli nie to za rok może za dwa lata powinno coś ruszyć w tym względzie ... PS Trzeba dodać że to okienko i tak jest zdecydowanie lepsze od kilku poprzednich , pozyskaliśmy 4 zawodników już w trakcie okresu przygotowawczego , zawsze był to jeden piłkarz , nieraz ani jeden a teraz już czterech. W końcu mamy bramkarza, Żuraw będzie z pewnością lepszym napastnikiem od wynalazków typu Christow, Beto czy Dudu a trzeba dodać że za dobrego napastnika trzeba słono zapłacić. Jest jeszcze Bunoza który przyszedł do Wisły by grać w pierwszej 11, nie rozumiem dlaczego wg niektórych nie miałby być wzmocnieniem , gra w młodzieżówce , w swoim klubie w chorwackiej lidze był podstawowym piłkarzem , Wisła zapłaciła za niego nie mało - on jest zawodnikiem do pierwszej 11 , to może być transfer równie dobry jak Marcelo. Większość z Was chciała Sadloka i zachwycała się możliwością przyjścia tego piłkarza ale przecież Sadlok to odpowiednik Bunozy z Polskiej ligi. Obaj są młodzi , obaj w ostatnim sezonie byli wyróżniającymi postaciami w swoich klubach które zajęły czołowe miejsca w swoich ligach więc nie rozumiem zachwytów nad Sadlokiem i jednocześnie pisania że Bunoza to nie wzmocnienie. Pozostał jeszcze Cikos który został wypożyczony. Jego zespół spadł z ligi ale on wyróżniał się w tym klubie i prezentował bardzo dobrze ,w młodzieżówce też spisywał się nieźle. Zobaczymy jak będzie się prezentował , jeśli się nie sprawdzi poszukamy kogoś innego a jeśli pokaże że potrafi coś możemy mieć drugiego Baszcza za nieduże pieniądze...