Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12132
Stary 12.07.2010, 22:24
Markus napisał(a):Wyświetl post
Więc co stoi na przeszkodzie, by taką operację rozpocząć? Dlaczego klub "urzęduje" nadal w tych kontenerach, zamiast już dawno wynieść się i wynająć przestrzeń biurową gdzieś indziej (np: gdzieś w TF?). Mało miejsca na biura jesst w Krakowie? To jakieś kolejne idiotyczne rozwiązanie logistyczne, które przynosi szkody.
Kierowniku, a organizowałeś kiedyś przenosiny jakiegoś biura z jednego miejsca na drugie? Wiesz na ile przed i na jaki czas podpisuje się umowy najmu? Wiesz na ile chciałby klub wynająć taką przestrzeń i ile by to kosztowało? Wiesz kto płaci za aranżację przestrzeni biurowej? A kto i na czyj koszt miałby poinformować wszystkich o zmianie adresu do korespondencji? I czy za tym przypadkiem nie idą jakieś dalsze zmiany (np. w urzędzie skarbowym)?

Bo mnie się wydaje, że nie.

PiotrG napisał(a):Wyświetl post
rav, na trybunie zachodniej nie ma biur, te są wyłącznie na trybunie wschodniej i teoretycznie Wisła już może się tam przenosić, chyba, że czekają aż do oficjalnego odbioru trybuny.
Dobrze wiesz, że nie mogą. Dopóki budynek jest nie oddany nie ma mowy o tym żeby ktoś tam pracował.
Ostatnio edytowane przez sandbender : 12.07.2010 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując