Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7077
Stary 12.07.2010, 21:11
Reiro napisał(a):Wyświetl post
Marzenia są dla ludzi ;p a jeśli jest szansa, że przejdzie do słabego Cypryjskiego klubu to do wicemistrza Polski również
Tak, ale musiałby:
- sam się do nas zgłosić
- sam wynegocjować papiery (ew. opłacić menadżera z własnej kieszeni)
- zgodzić się na śmiesznej wysokości krótki kontrakt motywacyjny
i ( być może ) testy.

Po co zawodnik tej klasy miałby się tak poniżać?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując