Reiro napisał(a):

Marzenia są dla ludzi ;p a jeśli jest szansa, że przejdzie do słabego Cypryjskiego klubu to do wicemistrza Polski również
|
Tak, ale musiałby:
- sam się do nas zgłosić
- sam wynegocjować papiery (ew. opłacić menadżera z własnej kieszeni)
- zgodzić się na śmiesznej wysokości krótki kontrakt motywacyjny
i ( być może ) testy.
Po co zawodnik tej klasy miałby się tak poniżać?