Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12131
Stary 12.07.2010, 20:40
No to nieźle -główne, reprezentacyjne wejście na stadion wraz parkingiem będzie wejściem tylko dla kibiców ,prasy i zawodników, a zarząd klubu będzie dymać do biur asfaltem od strony parku jordana.Ba ...nawet jakby chcieli to nie ma przejścia między wschodnią a zachodnią.
Ja sie juz nawet tym nie denerwuje-po prostu mi to juz lata i tak poza słodkim gadaniem na forum teraz nic nie zrobimy
Odpowiedz cytując