Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6183
Stary 12.07.2010, 20:23
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Dostał kare finansową i szanse na poprawe.Jesli jej nie wykorzysta to w zimie go sprzedajemy.Wszystko w jego rekach a raczej głowie.
Tak zbymak napisałeś, że niby zrobimy mu krzywdę jak go sprzedamy i ma się mieć na baczności. Załóżmy, że dostał ofertę z jakiegoś klubu i wie, że Wisła się nie zgodzi, bo ten klub daje mało kasy. Co zrobi Małecki? Odwali następny numer, zeby Wisła go sprzedała...
Cupiał powinien mu jasno powiedzieć - "będziesz odpierdalał dalej numery to do końca kontraktu grasz w młodej ekstraklasie, będziesz grał dobrze i dostaniemy dobrą ofertę to odejdziesz. Problemów nigdy nie robiliśmy, ale jak grasz po chamsku, to chamsko skończysz". Krótka piłka i konkretnie.
Odpowiedz cytując