zbymak napisał(a):

|
Dostał kare finansową i szanse na poprawe.Jesli jej nie wykorzysta to w zimie go sprzedajemy.Wszystko w jego rekach a raczej głowie.
|
Tak zbymak napisałeś, że niby zrobimy mu krzywdę jak go sprzedamy i ma się mieć na baczności. Załóżmy, że dostał ofertę z jakiegoś klubu i wie, że Wisła się nie zgodzi, bo ten klub daje mało kasy. Co zrobi Małecki? Odwali następny numer, zeby Wisła go sprzedała...
Cupiał powinien mu jasno powiedzieć - "będziesz odpierdalał dalej numery to do końca kontraktu grasz w młodej ekstraklasie, będziesz grał dobrze i dostaniemy dobrą ofertę to odejdziesz. Problemów nigdy nie robiliśmy, ale jak grasz po chamsku, to chamsko skończysz". Krótka piłka i konkretnie.