Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28999
Stary 12.07.2010, 19:41
http://www.weszlo.com/news/5221

weszlo skomentowało stanowisko SKWK w sprawie Malego Tak troche prawdziwie. A co do transferów to nie ulega wątpliwosci, ze stoper musi obowiazkowo przyjsc w tym okienku i to jak najszybciej bo brak obroncy , który godnie zastapi Marcelo ksoztowal by nas bardzo dużo... A co do pozostalych wzmocnien jestem pesymistycznie do tego nastawiony... Kadra miala byc w komplecie na oboz w Niemczech i nic z tego nie wyszlo. Co rok zreszta zarzad obiecuje ze kadra bedzie gotowa na pierwszy obóz i co sezon jest to samo i potem nie może dziwic kompromitacje w Europie jak sklad jest wystawiany eksperymentalny często z lapanki jak wstawienie Łobodzinskiego na prawą obrone z Levadią. Tak nie powinno sie dziac w Profesionlnym klubie.
Odpowiedz cytując