Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Hanex
Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
12127
12.07.2010, 19:12
No to mamy kolejny cyrk, mozna sie tylko za glowe zlapac, zero logiki. Jak projektowali to cudo to chyba duzo wodki sie polalo...
Jazda jazda jazda! BIALA GWIAZDA!!
Hanex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hanex
Znajdź inne posty napisane przez Hanex