Wyświetl pojedynczy post
Hanex
Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12127
Stary 12.07.2010, 19:12
No to mamy kolejny cyrk, mozna sie tylko za glowe zlapac, zero logiki. Jak projektowali to cudo to chyba duzo wodki sie polalo...
Jazda jazda jazda! BIALA GWIAZDA!!
Odpowiedz cytując