Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Salt The Fries
Member
Od: 07.2009
Skąd: Radzyń Podlaski
Offline
#
28997
12.07.2010, 18:53
Znowu kupią kogoś pokroju Jopa za pięć dwunasta przed meczem eliminacyjnym i przez kogoś takiego znowu Wisła nie zagra w LE, hue hue.
If I'm an ass, I should say so. If I don't, somebody else will. If I say it first, that disarms them.
Salt The Fries
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Salt The Fries
Odwiedź stronę domową użytkownika Salt The Fries!
Znajdź inne posty napisane przez Salt The Fries