Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Serwatkus
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
612
12.07.2010, 18:47
Mam możliwość zakupu focusa I 1.8tddi w kombi za 15 tys. z 2001 sprowadzonego z belgii. Sporo dodatkow, typu kurtyny boczne itd. Jakies opinie na temat tego modelu, silnika?
Serwatkus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Serwatkus
Znajdź inne posty napisane przez Serwatkus