Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6179
Stary 12.07.2010, 18:15
Ci z weszło to są małe cwaniaczki i skandaliści .
Co do SKWK nie potrzebnie całkowicie dyskredytują Kasperczaka , nawet biorąc pod uwage tylko to że takimi stwierdzeniami zapedzaja się w kozi róg .
Ale taka jazda po małym jaka jest na tym forum też wydaje mi się " lekką" przesadą , te gówniarskie emocjonalne zachowania nie mogą świadczyć o całej istocie Małeckie . Ja uważam że to dobry i zdolny chłopak .

swoja droga na weszło trafiłem przy okazji na ciekawą wypowiedz Hajto
Cytat:
Czytam dzisiejszą prasę, a tam felieton pana Kality i jego przemyślenia na temat tego, co ja w ostatnim czasie mówiłem o procesie licencyjnym. Dlatego chciałem powiedzieć jedno – pan Kalita jako redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego” nie jest dla mnie osobą wiarygodną. Udzieliłem tej gazecie trzech wywiadów na temat Henryka Kasperczaka i mimo że były ciekawe, żaden z nich nie został wydrukowany. Oczywiście dlatego, bo pan Kalita jest przyjacielem Kasperczaka.
Ostatnio edytowane przez jachting : 12.07.2010 o godz. 18:30.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując