Ci z weszło to są małe cwaniaczki i skandaliści .
Co do SKWK nie potrzebnie całkowicie dyskredytują Kasperczaka , nawet biorąc pod uwage tylko to że takimi stwierdzeniami zapedzaja się w kozi róg .
Ale taka jazda po małym jaka jest na tym forum też wydaje mi się " lekką" przesadą , te gówniarskie emocjonalne zachowania nie mogą świadczyć o całej istocie Małeckie . Ja uważam że to dobry i zdolny chłopak .
swoja droga na weszło trafiłem przy okazji na ciekawą wypowiedz Hajto
Cytat:
|
Czytam dzisiejszą prasę, a tam felieton pana Kality i jego przemyślenia na temat tego, co ja w ostatnim czasie mówiłem o procesie licencyjnym. Dlatego chciałem powiedzieć jedno – pan Kalita jako redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego” nie jest dla mnie osobą wiarygodną. Udzieliłem tej gazecie trzech wywiadów na temat Henryka Kasperczaka i mimo że były ciekawe, żaden z nich nie został wydrukowany. Oczywiście dlatego, bo pan Kalita jest przyjacielem Kasperczaka.
|