Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12122
Stary 12.07.2010, 18:13
rav, na trybunie zachodniej nie ma biur, te są wyłącznie na trybunie wschodniej i teoretycznie Wisła już może się tam przenosić, chyba, że czekają aż do oficjalnego odbioru trybuny.
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby trybuny D i E były węższe to automatycznie spadłaby pojemność stadionu. To samo tyczy się trybun A i C. To czysta logika, jeśli się mylę to prosze żeby mnie jakiś inżynier poprawił.
Wtedy wystarczyłoby dodać 2-3 rzędy więcej wzdłuż trybuny, po problemie. W chwili obecnej to i tak nie ma sensu się o to spierać, tych błędów poprawić się już niestety nie da.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 12.07.2010 o godz. 18:30.
Odpowiedz cytując