Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6177
Stary 12.07.2010, 17:54
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak poprawnie wymawia sie nazwisko naszego nowego pilkarza Ćikośa (póki co wszyscy mówią Czikosz),ale w Polonii Buytom tez gra Słowak który się nazywa Hrićko , i sie burzył do komentatorów ,żeby nie czytali Hriczko tylko Hricko , wieć jak Cikosz ,Cikos ?
On nie jest Hrićko, tylko po prostu Hricko.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując