AS82 napisał(a):

Ciekawe jak poprawnie wymawia sie nazwisko naszego nowego pilkarza Ćikośa (póki co wszyscy mówią Czikosz),ale w Polonii Buytom tez gra Słowak który się nazywa Hrićko , i sie burzył do komentatorów ,żeby nie czytali Hriczko tylko Hricko , wieć jak Cikosz ,Cikos ?
|
On nie jest Hrićko, tylko po prostu Hricko.