|
Brakuje stadionowi esetyki z zewnatrz i to bardzo... nie ma kasy na telebimy to nie ma tym bardziej na wykonczenie go... zabrali sie za budowe stadionu od d**** strony... zamiast caly na nowo to po kawalku i takie sa plusy... przy odpowiednim oswietleniu i odpowiedniej fasadzie a nie betonie i wykonczeniu... zieleni ławkach stadion byłby o niebo lepszy.. a tak znajac zycie fasada bedzie popisana wczesniej czy pozniej i tyle..
|