Wyświetl pojedynczy post
Niepolomice
Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12118
Stary 12.07.2010, 16:25
Brakuje stadionowi esetyki z zewnatrz i to bardzo... nie ma kasy na telebimy to nie ma tym bardziej na wykonczenie go... zabrali sie za budowe stadionu od d**** strony... zamiast caly na nowo to po kawalku i takie sa plusy... przy odpowiednim oswietleniu i odpowiedniej fasadzie a nie betonie i wykonczeniu... zieleni ławkach stadion byłby o niebo lepszy.. a tak znajac zycie fasada bedzie popisana wczesniej czy pozniej i tyle..
Odpowiedz cytując