Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1181
Stary 12.07.2010, 16:08
Jak już coś to SA,nie SSA .

Może SKWK jakoś zadziała czy coś, oni jedyni mają jakiś wpływ na klub, pisanie na forum nic nie da.

Tak jeszcze BTW: Legii robiono jakiś unikalny wzór pod nich? Bo z tym Adidasem to oni są już ładne parę lat.
Odpowiedz cytując