Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 12.07.2010, 16:04
mi sie tam podobaja choc moze tylko razi ze LEgła bedzie miec takie same;p ale nie sa zle i moim zdnaeim lepsze niz od Umbro ;p zobaczymy co wymysla za rok wtedy bedziemy sie bardziej wyrozniac
Odpowiedz cytując