|
Oczywiście, że ma prawo używać sobie herbu SSA.Jak mu odwali to zrobi nam zielone koszulki bo mu się podobają, albo da sobie napis CUPIAŁ na koszulkach. Żałuje tylko,że klub odstępuje od symbolu na koszulkach, który piłkarze nosili prze dłuuuuugie lata. Ale wiadomo, teraz najważniejsza jest kasa, marketing, wymysły prezesów... Ja jestem tylko głupim kibicem, który mimo iż wspiera ten klub od 16 lat, jest nikim. Dobrze,że chociaż na forum mogę sobie ponarzekać, choć i tak to g*** da.
Przepraszam, już się nie wypowiadam na ten temat, żeby nie psuć wspaniałej atmosfery po prezentacji koszulek (zwłaszcza treningowych)
"...Przed meczem fani obu drużyn śpiewają swoje klubowe hymny ;kibice Wisły: Jak długo na Wawelu, kibice Cracovii: Wisła to *****..."
|