Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1172
Stary 12.07.2010, 15:36
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Joshua, weź wyluzuj. W tym roku gramy w wersji "roboczej" - czyli jaką Adidas puscił serię, takie będziemy mieć. W przyszłym sezonie zrobią koszulki specjalnie dla nas a wtedy z całą pewnością Biała Gwiazda się pojawi.
Przecież adidas dostarcza stroje, a to co się na nich drukuje/wyszywa leży w gestii klubu. Białej Gwiazdy jak nie było, tak nie ma. Szkoda bo to odróżniało Wisłę od innych klubów z wypacykowanym herbikiem. A jeśli chodzi o gwiazdę zrobioną "odgórnie" na strojach, tak jak to było w przypadku Umbro... gwiazda na ramieniu? Dzięki, postoję.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując