rafalek napisał(a):

|
Joshua, weź wyluzuj. W tym roku gramy w wersji "roboczej" - czyli jaką Adidas puscił serię, takie będziemy mieć. W przyszłym sezonie zrobią koszulki specjalnie dla nas a wtedy z całą pewnością Biała Gwiazda się pojawi.
|
Przecież adidas dostarcza stroje, a to co się na nich drukuje/wyszywa leży w gestii klubu. Białej Gwiazdy jak nie było, tak nie ma. Szkoda bo to odróżniało Wisłę od innych klubów z wypacykowanym herbikiem. A jeśli chodzi o gwiazdę zrobioną "odgórnie" na strojach, tak jak to było w przypadku Umbro... gwiazda na ramieniu? Dzięki, postoję.