crazykaro napisał(a):

|
Ja tam na mecze jeżdzę komunikacją miejską i nie narzekam, szybko i sprawnie
|
Nie każdy ma takie szybkie i sprawne połączenie.
rav napisał(a):

|
Na północnej nic się nie dzieje. Kontenery też nie są przenoszone, ale to akurat można załatwić szybko, więc póki daleko do odbioru chociażby trybuny wschodniej nie ma się co z tym babrać.
|
Rav gdzie mają zostać przeniesione te kontenery?
Staram się śledzić na bieżąco temat ale to umknęło mojej uwadze.
EDIT: Jak tak patrze na te zdjęcia i przechodzę koło stadionu pasiastych no k*&^!!! Ładnie u nich jest to wszystko odpicowane. Estetyka a u nas? Beton i drzewa.
Róbmy jakąś manifestacje czy co do cholery bo to już przechodzi ludzkie pojęcie!
A najbardziej wkurza człowieka ta bierność naszego klubu! Czy Oni są ślepcami?