Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12115
Stary 12.07.2010, 15:32
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Ja tam na mecze jeżdzę komunikacją miejską i nie narzekam, szybko i sprawnie
Nie każdy ma takie szybkie i sprawne połączenie.

rav napisał(a):Wyświetl post
Na północnej nic się nie dzieje. Kontenery też nie są przenoszone, ale to akurat można załatwić szybko, więc póki daleko do odbioru chociażby trybuny wschodniej nie ma się co z tym babrać.
Rav gdzie mają zostać przeniesione te kontenery?
Staram się śledzić na bieżąco temat ale to umknęło mojej uwadze.

EDIT: Jak tak patrze na te zdjęcia i przechodzę koło stadionu pasiastych no k*&^!!! Ładnie u nich jest to wszystko odpicowane. Estetyka a u nas? Beton i drzewa.
Róbmy jakąś manifestacje czy co do cholery bo to już przechodzi ludzkie pojęcie!
A najbardziej wkurza człowieka ta bierność naszego klubu! Czy Oni są ślepcami?
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 12.07.2010 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując