Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1171
Stary 12.07.2010, 15:31
Joshua, weź wyluzuj. W tym roku gramy w wersji "roboczej" - czyli jaką Adidas puscił serię, takie będziemy mieć. W przyszłym sezonie zrobią koszulki specjalnie dla nas a wtedy z całą pewnością Biała Gwiazda się pojawi.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując