Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12114
Stary 12.07.2010, 15:22
Cytat:
Tia ... dziury w ASFALCIE, rozpadający się chodnik, "estetyczne ogrodzenie" .... Czy ktoś tu czasem myśli pisząc coś takiego ? To takie myślenie jak osób które zbierają śmieci do domu. Dla nich wszystko jest w porządku tylko że sąsiedzi mają problem z ich syfem, zapachem i robactwem.

Asfalt który kładą nie jest tych "płynnych" więc nikt butów nie zostawi nawet jeśli byłoby 50 stopni. Są też pewne plusy takiego rozwiązania. Po deszczu, czy po opadzie śniegu płyty granitowe czy podobne to istne lodowisko. Jest kilka takich miejsc w Krakowie gdzie można to sprawdzić i przy okazji wywinąć orła. I to są miejsca gdzie nie ma "opadu" liści. Jak ktoś dobrze spojrzy to zobaczy że przy ulicy rosną drzewa. Życzę wszystkiego dobrego przy poślizgu na na takich liściach tym osobom którym nie podoba się asfalt (zarówno poślizgu samochodem jak i poślizgu podeszwowego ;-) ).
Co do tego asfaltu to częściowo masz Krakus76 racje ze moze być tylko zeby go zabarwili na jakis granitowy kolor i byłoby nawet przyjemniej. Tak jak ścieżka rowerowa będzie z asfaltu barwionego na czerwono. Taki asfalt naprawdę nie wygląda źle - ale czarny!!!!!!!!
Odpowiedz cytując