Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12113
Stary 12.07.2010, 15:20
Na północnej nic się nie dzieje. Kontenery też nie są przenoszone, ale to akurat można załatwić szybko, więc póki daleko do odbioru chociażby trybuny wschodniej nie ma się co z tym babrać.
Odpowiedz cytując