Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
cahill
Member
Od: 07.2008
Offline
#
1167
12.07.2010, 14:54
nie wiem jak Wam, ale mnie zdecydowanie bardziej podobają się te koszulki treningowe, ten czarny też mnie za bardzo w nich nie razi, natomiast najgorszy jest ten biały kołnierzyk w strojach meczowych
cahill
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cahill
Znajdź inne posty napisane przez cahill