Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1166
12.07.2010, 14:53
Koszulki nie powalaja ; x Ale coz... wedlug mnie po kliku poprawkach koszulki treningowe wygladalyby o niebo lepiej niz te oficjalne.
albert02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do albert02
Znajdź inne posty napisane przez albert02